Sesja ślubna zakopane

Sesja zdjęciowa Zakopane

Sesja zdjęciowa w górach, Zakopane

Dzisiaj trochę krótszy wpis. Byłem kiedyś zapytany, jakie sesje ślubne są najpopularniejsze wśród klientów i czy ich wymagania pokrywają się z wyobrażeniami fotografa ślubnego. Otóż, wbrew pozorom im bardziej pomysłowy i nieszablonowy pomysł tym lepiej dla zdjęć i myślę, że każdy fotograf ślubny tak samo uważa: chyba, ze jest nie doświadczony i leniwy. Wówczas wystarczają mu zdjęcia na schodach (przepraszam za mocne słowa).

Jednym z pomysłów, jest zrobienie sesji zdjęciowej w plenerze, w jakiś pięknych malowniczych miejscach. Jednym z lepszych pomysłów jest zrobienie sesji ślubnej w Zakopanem. Tak w górach – pomyślcie tylko, piękne widoki, szerokie panoramy, dobre oświetlenie. Nie ma lepszych warunków 🙂

Dlaczego Zakopane? A bo to modna miejscowość + ostatnio dużo par prosi mnie właśnie o sesję ślubną w Zakopanem lub okolicach Zakopanego.

Sesje - plener

Muszę powiedzieć, że takie sesje naprawdę dobrze wypadają – jest duże pole do popisu, a zdjęcia wychodzą fantastycznie! Zresztą może nie będę opisywał zdjęć, tylko odeślę do galerii pewnego fotografa, który właśnie robi bardzo dużo zdjęć w Zakopanem i okolicach, tutaj: kiszelaphotography.pl – Jeśli już obejrzeliście parę zdjęć z tej strony to chyba przyznacie, że w górach można naprawdę stworzyć super kompozycję. Jeśli mieszkacie gdzieś w górach lub może nawet w okolicy Zakopanego – pomyślcie, może to tutaj powinniście zrobić sobie sesję ślubną?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s